Web Barındırma hizmeti web sitelerinin Türk Telekom Veri Merkezi sunucuları üzerinde barındırılması ve yayınlanmasını kapsamaktadır. Türk Telekom’dan web alanı kiralayan müşterilerimiz, bu alanda firmalarına özel adı ve adresi olan web sitesinden ürün ve hizmetlerini tanıtan yayın yapabilirler.

Türk Telekom, web siteleriniz için içerdiği bilgiler, görsel ve işitsel malzemenin büyüklüğüne göre uygun web alanı paket seçenekleri sunmaktadır. Türk Telekom’dan web alanı kiraladığınızda, bu alanda firmanıza özel adı ve adresi olan web sitenizden yayın yapabilirsiniz.

 

Özellikleri:

·         Farklı ihtiyaçları adresleyen paket seçenekleri mevcuttur.

·         Windows ve Linux tabanlı web sunucuları üzerinden hizmet verilir.

·         WSP (Web Site Panel) veya Parallel Plesk web tabanlı yönetim panelleri sunulur.

·         PHP desteği ve PhpMyAdmin yönetim ara yüzü mevcuttur.

·         MS SQL veri tabanı seçeneği sunulur.

·         Müşterilerimiz opsiyonel olarak raporlama, depolama ve yedekleme eklenti hizmetlerinden faydalanabilirler.

·         Raporlama hizmeti ile aylık web sitesi istatistikleri sunulur.

·         Yedekleme seçenekleri mevcuttur.

·         Müşterilerimize bulundukları paketteki web alanının yetersiz gelmesi durumunda depolama eklenti hizmeti ile fazladan alan sunulabilmektedir.

 

 

Notlar:

·         Bu hizmet ön ödemeli bir hizmettir. Ödeme yıllık bazda alınmaktadır.

·       Web sitesi sayısı host edilecek alan adı sayısını; alias tanımı ana alan adına yönlendirmeyi; kontrol panel web tabanlı yönetim ara yüzünü - Windows Web Barındırma Paketi için WSP (Web Site Panel) , Linux Web Barındırma Paketi için Parallels Plesk Panel 11’i ifade eder.

·     MS SQL DB eklenti hizmeti paylaşımlı sunucu üzerinden sağlanır. Windows web barındırma paketi eklentisi olarak alınabilir.1 adet MS SQL DB eklenti hizmeti 1 client ve 50 MByte veri tabanı içerir. Müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu sayıda MS SQL DB eklenti hizmetini satın alabilir. Özellikle belirtilmediği durumda birden fazla satın alınan MS SQL DB hizmeti, 1 veri tabanına ilave alan olarak eklenir. Veri tabanı erişimi web ara yüzünden “My LittleAdmin for SQL Server” ürünü ile sağlanır.

·        MS SQL DB 25 MB Log boyutu sadece Windows web barındırmada kullanılabilir.

·         Bu hizmet ile birlikte standart destek paketi ve profesyonel destek paketi hizmetleri alınabilecektir.

·     Raporlama eklenti hizmeti, müşterilere aylık olarak web sitelerinin trafiği hakkında istatistiksel bilgi veren bir araçtır.

·         7/24 müşteri desteği verilir.

 

Fiyat tekliflerine ulaşmak ve ön başvuru yapmak için 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya "Ürün Tekliflerine Göz At" butonu ile online talepte bulunabilirsiniz.
Türk Telekom | Türk Telekom Veri Merkezi © Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2016. Her hakkı saklıdır. | Hukuki şartlar ve Gizlilik Politikası