Başvur

 

BuluTT Akademi ile eğitimde yeni bir çağ başlıyor!

BuluTT Akademi, başta üniversiteler olmak üzere kurumların uzaktan eğitim vermelerine olanak sağlayan bir Türk Telekom hizmetidir.

Öğrenciler ve profesyonel çalışanlar, Türk Telekom Veri Merkezi üzerinde kurulmuş olan Uzaktan Eğitim ve Sanal Sınıf uygulamaları ile daha hızlı, daha aktif ve daha donanımlı bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar.

  • Uzaktan Eğitim: Üniversitenin yüklediği eğitim dokümanlarını, öğrencilerin internet ortamında takip edebilmesini; ders, forum, ödev, sınav, test, doküman ve video paylaşımı etkinliklerine katılabilmesini sağlayan hizmetimizdir.

  • Sanal Sınıf: Farklı yerlerdeki kişilerin ses, görüntü ve sunum bileşenlerini kullanarak bilgi alışverişi yapmalarını, aynı ortamdaymış gibi iletişim kurmalarını sağlayan hizmetimizdir. Sanal sınıf uygulaması ile canlı eğitim gerçekleştirilebilmekte, doküman paylaşımı ve beyaz tahta özellikleri ile interaktif paylaşımlar yapılabilmektedir.


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Başvur


Türk Telekom | Türk Telekom Veri Merkezi © Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2016. Her hakkı saklıdır. | Hukuki şartlar ve Gizlilik Politikası